Pamoka kitaip 2023

• Paskelbta: 2023-11-16
  • Kategorija: Pranešimai

Lapkričio 15 d. American Drama Group Europe atvyko į Klaipėdą su šiltu ir juokingu muzikiniu spektakliu „Pygmalion“ (geriau žinomu dėl adaptuoto filmo versijos „Mano puikioji ledi“).

IIb, IIc ir IV klasių mokiniai turėjo galimybę pasižiūrėti angliškojo teatro bei jo profesionalių aktorių vaidinimo. Pjesė „Pigmalionas“ – anglų draminės literatūros šedevras. Dramaturgas Bernardas Šo nagrinėja sudėtingas gyvenimo temas su trupučiu humoru ir dideliu nuoširdumu. „TNT Theatre“ režisieriaus Paul Stebbings sukurtas spektaklis apstulbina žiūrovus nuo juoko, meilės, kvailybės ir išminties performanso. Po šimto metų, kai B. Šo parašė „Pigmalioną“, pasaulis pasikeitė, nes mūsų moralinės vertybės skiriasi. Pjesė ne vien tik atspindi šį virsmą su sąmoju, bet taip pat buvo ir to virsmo dalis. Ne veltui tai lieka viena iš populiariausių draminių kūrinių nuo V. Šekspyro laikų.