EDUKACIJA - PARODA KLAIPĖDOS KULTŪROS KOMUNIKACIJOS CENTRE

• Paskelbta: 2024-10-02
  • Kategorija: Pranešimai

Rugsėjo 12 ir 18 d.  I a ir I b gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Klaipėdos kultūros komunikacijos centre parodoje -  Tarptautinė trianalė „Nenuspėjamos ateitys“. Tai mokslo ir meno tyrimų projektas, kurio šių metų tema „Vanduo“ skirta Baltijos jūros ekologinės situacijos tyrinėjimui ir išeičių iš esamos situacijos ieškojimui.

Mokiniams buvo pristatyta žymių autorių instaliacijos, pasakojama apie šių autorių idėją bei netradicinį jų pateikimą. Edukacijoje ,,Ar yra Planeta B?“, siekiant palaikyti parodos tvarumo idėją, iš suteiktų meninių priemonių mokiniai kūrė naują kūrinį – Planetą B, kartu keldami klausimus, ar egzistuoja Planeta B žmonijos išsigelbėjimui.

Ačiū Klaipėdos kultūros komunikacijos centro edukatorei Aurelijai už inovatyviai pravestą edukaciją.