Laureatų pagerbimas

• Paskelbta: 2022-05-16

Klaipėdos universitete pagerbti dalykinių olimpiadų ir konkursų laureatų pirmųjų vietų nugalėtojai.
Gegužės 12 d. Klaipėdos universitete vyko Klaipėdos miesto dalykinių olimpiadų ir konkursų laureatų ir jų mokytojų pagerbimo šventė. Šventėje dalyvavo įvairių uostamiesčio mokyklų mokytojai ir mokiniai. Šiemet Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijai pirmąsias vietas pelnė Gabija Š., IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados miesto etape laimėjusi I – ąją vietą (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Baubinienė ir dailės mokytoja Agnė Gedaminskienė) ir Neila V., 54 – ajame jaunųjų filologų konkurse tapusi laureate (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Sandra Lukšaitė-Ramonienė). Džiaugiamės ir linkime sėkmės!

Nuotraukos:
Sandra Lukšaitė-Ramonienė