Pažink savo gimtąjį miestą!

• Paskelbta: 2022-06-16

Šiemet Klaipėda mini 770 metų jubiliejų. Uostamiestis ypatingas Lietuvos miestas, turintis unikalią ilgaamžę istoriją. Susipažinti su Klaipėdos senamiesčio įdomybėmis ir istorija birželio 13 dieną nusprendė 1 c klasės mokiniai kartu su auklėtoju, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju Mindaugu Urbonu. Mokiniams ekskursiją vedė Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Regina Stepanauskienė. Ekskursijos metu gimnazistai buvo supažindinami su architektūra, senamiesčio istorija, smulkiųjų paminklų simbolika, vokiškuoju Klaipėdos gyvavimo periodu. Nuo šiol gimnazistai praeidami pro senamiesčio vitrinas matys ne tik dabarties miesto ženklus, bet gebės atpažinti ir senuosius istorinius objektus, papasakoti savo artimiesiems ir svečiams daugiau apie Klaipėdą. Šiaip ar taip juk svarbu pažinti ne tik tolimuosius kraštus, bet ir savo gimtąjį miestą.
Mindaugas Urbonas

Nuotraukos: