PROJEKTAS ,,FUTURE HEROES“

• Paskelbta: 2023-05-24

PROJEKTAS ,,FUTURE HEROES“
Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos III a klasės mokinė Saulė M. 2022/2023 metų rugsėjo – gegužės mėnesiais dalyvavo „Future Heroes“ programoje, kuri Lietuvoje yra organizuojama „WoW University“ , bendradarbiaujant su „The ella fund“ ir Britų taryba Lietuvoje kaip „Žmonės žmonėms“ kultūrinio įsitraukimo programos dalis. „Future Heroes“ yra augimo mąstysena grįsta lyderystės ir entreprenerystės/verslumo programa, skirta 14–17 metų mergaitėms, siekiant atskleisti jų potencialą ir sukurti teigiamą poveikį pasauliui. Saulė M. dalyvavo 7 seminaruose, kurie vyko anglų kalba. Projekto metu jai teko išmokti idėjos ir komandos formavimo, suprasti lyderystės ir problemų sprendimo ypatybes, sužinoti apie technologijas ir verslumą, finansinį raštingumą ir lėšų rinkimą, skaitmeninį poveikį ir medijų raštingumą. Dalyvavo bendrame seminare su Latvijos ateities herojais ,,Kritinis mąstymas kasdieniam naudojimui“.  seminarą vedė ,,SkeptiCafe" ekspertas. Taip pat kelis kartus vyko į Vilnių pristatyti savo komandos verslo idėją. Lankėsi renginyje, kuris vyko Didžiosios Britanijos Ambasadoje. Projekto pabaigoje mokinė gavo 300 eurų vertės kursą „WoW University“, kurį ji galės pradėti nuo 2023 rugsėjo pradžios.