• Paskelbta: 2023-05-19

2023-05-12 Klaipėdoje vyko pirmasis Regioninis Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo 8-10 (I – II gimnazijos ) klasių mokinių istorijos konkursas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos. Mūsų gimnaziją konkurse atstovavo I d klasės mokinys Liutauras P., II a klasės mokinė Eglė. S., II c klasės mokinys Oskaras K. Teorinių žinių patikrinimas vyko Vytauto Didžiojo gimnazijoje, kūrybines užduotis mokiniai atliko įvairiuose Klaipėdos muziejuose, pačio miesto erdvėse. Eglė S. konkurse užėmė III vietą, kūrybinėje užduotyje savo grupėje užėmė I vietą. Liutauras P. atlikdamas kūrybinę užduotį savo grupėje pasirodė geriausiai ir užėmė I vietą. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytojos Rasa Vaičekauskienė, Ilona Krasauskienė ir Rita Podoliankienė.