KLAIPĖDOS MIESTO JŪRINĖS KULTŪROS APDOVANOJIMO ,,ALBATROSAS“ CEREMONIJA

• Paskelbta: 2023-05-23

Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimai – „Albatrosas“ – tai nuo 2007-ųjų metų kasmet rengiamos iškilmės, kurių metu pagerbiami ir apdovanojami jūrinės kultūros srityje pasižymėję bei nusipelnę piliečiai ar organizacijos. Apdovanojimai rengiami prieš Europos jūros dieną, t. y. prieš gegužės 20 dieną.

Gegužės 18 dieną apdovanojimų ,,Albatrosas“ ceremonijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos I d ir II e klasių mokiniai. Mokiniai buvo plukdomi laivais nuo Šiaurinio rago krantinės iki pat „Albatroso“ skulptūros, kur pasitiko Smiltynėje Karinių jūrų pajėgų orkestras. Ceremonijos ,,Albatrosas“ metu buvo apdovanoti Jūrų veteranai, nusipelnę piliečiai ir mokyklų mokiniai už pasiekimus jūrinėje kultūroje. Po apdovanojimų mokiniai paplaukiojo laivu po uosto akvatoriją, lydimi puikaus oro ir geros nuotaikos.