Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos mokslinė tiriamoji konferencija „Klaipėdos pėdos istorijoje“.

• Paskelbta: 2024-04-25

Balandžio 24 d. Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos mokiniai rinkosi į  mokslinę tiriamąją konferenciją „Klaipėdos pėdos istorijoje“.

Gimnazistai klausė Klaipėdos universiteto doc. dr. Vytauto Jokubausko pranešimo apie „Klaipėdos krašto prijungimą: kariniu aspektu“. Visi klausytojai buvo sužavėti paskaita.  Vėliau laukė ne mažiau intriguojantys ir informatyvūs gimnazistų moksliniai tiriamieji pranešimai. Sklaidė spaudos puslapius ir ieškojo gimnazijos istorijos, iš naujo peržvelgė kino teatrų, dramos teatro, poilsio parko, buriuotojų krantinės, Marijos Taikos Karalienės bažnyčios istorijas. Skaitė ir analizavo  išnykusius lietuvių kalbos žodžius.

Iš konferencijos ir klausytojai, ir pranešėjai išėjo patobulinę savo kompetencijas.

Dėkojame socialinių mokslų metodinės grupės mokytojams  už mokinių motyvavimą ir ruošimą konferencijai.