Europos sąjungos diena su Klaipėdos ,,Verdenės“ progimnazijos mokiniais

• Paskelbta: 2024-05-15

Europos diena – tai ne tik šventė, bet ir priminimas apie nuolatinius Europos Sąjungos iššūkius ir galimybes. Kasmet gegužės 9 - ąją minima Europos diena. I b klasės mokinės Smiltė, Adriana, Lukrecija ir Dovė pravedė pamoką ,,Europos Sąjunga“.

Merginos turėjo  pilietinį tikslą I ir IV klasės mokiniams  papasakoti apie Europos Sąjungą, kokios šalys įeina į Europos Sąjungą ir kokios jų vėliavos, kokia yra valiuta ir kur yra Europos Sąjungos būstinė. Pamokos metu Klaipėdos ,,Verdenės“ progimnazijos mokiniai dalyvavo  viktorinoje, atliko grupelėmis žaidybines užduotis, diskutavo, kas yra Europa? Mokiniai noriai ir smagiai įsitraukė į paruoštą veiklą, o mums buvo malonu bendrauti. Džiaugiamės galėdamos pasidalinti savo sukauptomis žiniomis bei sklandžiai pavykusia ,,Europos Sąjungos“ pamoka.