Ekskursiją po Klaipėdos VLG

• Paskelbta: 2023-06-06

Ketvirtadienį, gegužės 26 dieną, Klaipėdos universiteto dėstytoja pakvietė gimnazistus į ekskursiją po Klaipėdos VLG.
AB „Vakarų laivų gamykla“, įmonių grupė, daugiau nei penkis dešimtmečius yra viena didžiausių jūrinės inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių.  Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova bei agentavimo paslaugos.
Su IIE bendraklasiais apėjome didelę Vakarų laivų gamyklos dalį. Klausėmės VLG istorijos, pamatėme daugybę skirtingų specializacijų reikalaujančių profesijų, bet įdomiausia buvo laivų projektavimas ir inžinerijos sritis.

Dominykas J. II E