Model NATO Vilnius 2023

• Paskelbta: 2023-06-12

Birželio 8 dieną LR Seime vyko renginys „Model NATO Vilnius 2023“ daugiau nei 100 Lietuvos vyresniųjų klasių mokinių buvo pakviesti, tarp jų ir mūsų gimnazijos III klasės mokiniai Nojus L. M. ir Tomas K. „Model NATO“ dalyviai atstovauja jiems priskirtoms šalims ir dalyvauja realistiškose situacijose, kurios NATO narėms gali kilti kasdien konsultuojantis ir priimant sprendimus, susijusius su saugumo klausimais visuose lygmenyse ir įvairiose srityse. Renginys vyko anglų kalba, todėl mokiniams tikrai nebuvo lengva.

„Model NATO Vilnius 2023” Lietuvoje buvo organizuojamas pirmą kartą. Organizatoriai tikisi, kad šis renginys padėjo praplėsti mokinių žinias apie NATO, ugdyti pilietinę savimonę ir sąmoningumą. Renginiu buvo siekiama priminti, kodėl Lietuvai ir kiekvienam jos gyventojui taip svarbu, kad esame šios mūsų šalies saugumą užtikrinančios organizacijos dalimi.