Europos diena

• Paskelbta: 2024-05-15

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais gegužės 9-ąją minėjome Europos dieną. Šiai metais Europos egzaminas kviečia su šūkiu „Išspręsk, o tada švęsk!“ Lietuvai ši Europos diena iš tiesų turi labai didelę reikšmę – šių metų gegužę švenčiame 20 metų, kai esame Europos Sąjungos nariai. Šią dieną švenčiame ne tik savo sukaktį, bet taip pat kartu su visa Europa toliau puoselėjame vienybę, bendradarbiavimą, taiką ir žmogaus teises. Mūsų mokyklos mokiniai savo žinias pasitikrino dalyvaudami jau tradicija tapusiame Europos egzamine, o If ir Ie klasės mokiniai savo žinias pasitikrino ir pagilino Europos dienai skirtame protmūšyje, kurio metu atsakinėjo į klausimus apie Europos gamtą, valstybes ir Europos Sąjungą.

Geografijos mokytoja Kornelija Prišmantaitė