„Žemynos diena”

• Paskelbta: 2024-05-22

Kaip kasmet Klaipėdos universiteto Žemynos” gimnazijoje balandžio 22 d. praūžė pavasariu dvelkianti ir tradicija tapusi Žemynos” gimnazijos šventė ŽEMYNOS DIENA. Jos metu gimnazijos direktorius išdalijo daugybę per mokslo metus sukauptų padėkų labiausiai pasižymėjusiems, aktyviausiems bendruomenės nariams. Fizinio ugdymo mok. R. Stankevičius šventės metu apdovanojo sportiškiausius gimnazistus už jų pasiekimus. Po to sekė nominacijų įteikimas nominuotiems asmenims. Kaip ir kiekvienais metais gimnazijos bendruomenė, t. y. mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai ir netgi gimnazistų tėveliai galėjo rinkti metų vairuotoją, metų atradimą, metų mokytoją ir t. t. Šventės metu nominuotieji buvo apdovanoti padėkos raštais ir dailės mok. A. Gedaminskienės ruoštomis sagėmis. Šventę atidarė akordeono muzika, kurią atliko Tautvydas S. Žemynos dienos šventės metu pasinėrėme į nepakartojamą teatro pasaulį ir išvydome teatralizuotą kompoziciją pagal Džibrano knygą Pranašas”, kurią mums pristatė gimnazijos dvyliktokai, o juos ruošė lietuvių kalbos ir literatūros bei teatro mok. Mindaugas Urbonas. Šventės metu mus džiugino muzikos mok. Natalijos Urnikienės paruoštos gimnazijos choro dainos  Padovanok svajonę” bei Mano meilė Liu” bei šokio ritmu judėti kartu leido šokių mok. M. Ruginytės - Šimkuvienės paruoštų mokinių flešmobas Jerusalema”, kurio metu prie mokinių prisijungė šokantys mokytojai. Kartu pasimėgavome jausmingu bei profesionaliu L. Paliulytės ir jos partnerio šokiu ,,Strenger in the night”.

Žemynos dienos proga mokinių taryba gimnazijai padovanojo medelį Paprastąją Karaganą ,,Pendulą”. Sulaukus šiltų orų jis puikuosis mūsų gimnazijos kieme, šalia naujos motociklų statymo vietos.

Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie nuostabios šventės. Dėl jūsų visų ši šventė žengia kiekvienais metais kartu su mumis. Kitąmet tikimės dar didesnių pasiekimų ir įvairesnių nominacijų! Iki kito susitikimo Žemynos dienoje”.

Mokinių taryba kartu su tarybos koordinatore G. Platakyte.