PASKAITA - PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS ,,PSICHINĖ SVEIKATA IR SODININKYSTĖS TERAPIJA“

• Paskelbta: 2023-06-16

Birželio 8 d. III gimnazijos klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje – praktiniame užsiėmime ,,Psichinė sveikata ir sodininkystės terapija” kartu su Klaipėdos socialinių paslaugų centro ,,Danė” senyvo amžiaus žmonėmis. Praktiniai užsiėmimai vyko Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno sensoriniame sode. Paskaitą – praktinį užsiėmimą vedė KU Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros laborantė Roma Urbonienė. Dalyvaudami bendrose veiklose su senjorais, moksleiviai Sensoriniame sode  atliko įvairias užduotis, iš žydinčių augalų kūrė kompozicijas. Puiki nuotaika ir senjorų šypsenos ilgai išliks gimnazistų atmintyje, šildys bendrystės jausmas, pasidalijimas džiaugsmu.